Інформація про район

Дніпровський район (до 2016 року — Ленінський) — адміністративно-територіальна одиниця міста Запоріжжя, до якої входять Бородинський та Осіпенківський мікрорайони, Бомбей, Верхня Хортиця, село Сонячне та Великий луг.

Дніпровський район розташований вздовж Правого та частково Лівого берегів річки Дніпро. Межує з Вознесенівським районом міста Запоріжжя по залізничній колії та по вул. 12 Квітня; з Заводським районом міста Запоріжжя — уздовж річки Дніпро та частини Восьмого селища по вул. Північне шосе; з Хортицьким районом міста Запоріжжя — уздовж річки Дніпро. Орган управління районом — Дніпровська районна державна адміністрація.

БТІ Дніпровського району

Більшість людей, особливо старше покоління, звикли вважати, що БТІ – це комунальна установа, а отже десь існує місцеве БТІ Дніпровського району. Інша частина вважає, що продаючи квартиру на Бородинському чи Осипенківському районах потрібно звертатися до БТІ за місцем прописки чи проживання.

На жаль або нащастя, державних чи комунальних БТІ не існує. Так-само як і районних. Тому, якщо ви шукаєте БТІ на Бородинському чи БТІ на Осипенківському мікрорайонах, то скоріш за все таких не знайти, або це будуть посередники між вами та кінцвевим постачальником послуг.

Найближче БТІ для мешканців Дніпровського району – це БТІ на Металургів 8А (ЖК Паладіо, 1 поверх). Дістатися сюди можна будь-якими маршрутними таксі, які їдуть в місто через проспект Металургів.

Телефони БТІ Дніпровського району:

066 005-06-02 – Vodafone
067 142-33-60 – Київстар
061 701-67-71 – міський

Дніпровський район

Дніпровський район

Дата утворення: 16 березня 1928
Населення: 134 372 осіб
Площа району: 49,67 км²
Густота населення: 2805 осіб/км²
Голова району: Змієнко Віталій Валерійович
Адреса райадміністрації: 69096, м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 1а
Телефони приймальні: 224-87-01, 224-86-97 (факс)
Електронна пошта [email protected]

БТІ на Металургів

Ми знаходимося в центрі міста і маємо наступні переваги:

  • Ми працюємо з 2004 року, маємо дуже великий досвід роботи та багато позитивних відгуків;
  • У нас немає черг та непотрібних очікувань - ви приходите в назначений час та ми займаємося лише вашим питанням;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта - за вами буде закріплений конкретний спеціаліст з яким легко тримати зв'язок;
  • Сучасний офіс зі зручними м'якими диванами в центрі міста;
  • В нас дуже демократичні ціни у порівнянні з іншими БТІ.