Оформлення самочинного будівництва,
введення в експлуатацію
об’єктів нерухомості

Ми надаємо послуги з оформлення самочинно збудованих будівель та перепланувань об’єктів нерухомості у місті Запоріжжі, будь-який юридичний супровід будівельних робіт.

  • оформлення самочинно збудованих об’єктів нерухомості будь-якої складності (будинків, прибудов, балконів, мансард тощо);
  • оформлення перепланувань квартир, будинків та нежитлових приміщень з видачею нового техпаспорту;
  • зміна цільового призначення приміщення, переведення будівель та приміщень до житлового/нежитлового фонду;
  • введення в експлуатацію об’єктів нерухомості, отримання Декларації на початок та закінчення будівельних робіт у ДІАМ міста Запоріжжя;
  • оформлення будівельного паспорту на будівництво об’єктів нерухомості;
  • проведення технічного обстеження з наданням висновку про можливість надійної та безпечної експлуатації будівель і споруд під час оформлення введення в експлуатацію об’єктів нерухомості, побудованих в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року (так звана будівельна амністія).

Вартість оформлення самочинно побудованих об’єктів нерухомості у місті Запоріжжі залежить, перш за все, від площі приміщення чи території. Ціна послуг залежить ще й від форми власності приміщення, законодавчих нюансів у кожному конкретному випадку та багатьох інших факторів, тобто розраховується індивідуально. Телефонуйте або приходьте, ми запропонуємо прийнятні для Вас умови.

Будівельна амністія

Є можливість оформити самочинно побудовані об’єкти нерухомості без штрафів

З 9 квітня 2018 багато самочинно побудованих будинків (житлових, дачних або садових) і господарських споруд можуть бути введені в експлуатацію легально і без єдиного штрафу!

Йдеться про зведені з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні/садибні житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські/присадибні будівлі та споруди загальною площею до 300 квадратних метрів.

Також дія законопроекту поширюється на збудовані до 12 березня 2011 року будівлі та споруди сільськогосподарського призначення. Тому тепер можна легко подати документи до ДІАМ міста Запоріжжя та незабаром ввести об’єкт в експлуатацію.

Вопросы об узаконивании недвижимости
Можно ли оформить самовольное строение без штрафа?
В некоторых случаях можно, строительная амнистия действует на объекты, построенные с 1992 по 2015 год.
Нужно ли оформлять перепланировку квартиры через ГАСК?
Не нужно, достаточно оформить новый техпаспорт на квартиру, в котором будет отражена перепланировка.
Сколько стоит оформить самовольное строение?
Цена услуги зависит от площади и расположения объекта, года постройки.
Вы можете помочь перевести помещение в нежилой фонд?
Да, можем, это тоже одна из наших услуг.

Схожі послуги